M?ody M - Kronika Remix (promomix)














OFICJALNY FANPAGE STEP RECORDS - „Kronik? Remix M?odziaka od kilku dni mo?ecie zam?wi? na . Dzi? jednak?e zapraszamy Was do sprawdzenia promomixu albumu. Przypominamy, ?e na kr??ku opr?cz M?odziaka us?yszycie mi?dzy innymi Piha, Onara, Fabu??, Gedza, Erosa, Pyskatego czy te? Rudego MRW. Sklepowa premiera p?yty, kt?rej wydawc? jest Step Records planowana jest na 19 wrze?nia, natomiast zamawiaj?c j? w przedsprzeda?y otrzymacie j? 17-18 wrze?nia. Zapraszamy r?wnie? na now? stron? M?odziaka oraz na myspace Poni?ej tracklista p?yty:1 To samoprod. Kaszpir2 Nie szukam zrozumieniafeat. Onar prod. $wir, bas: Czarny/HiFi3 To m?j ?wiatfeat. $wir, prod. $wir4 Co Ci imponujefeat. Tomiko, Justyna Ku?mierczyk, prod. Radonis5 Logika betonufeat. PIH, Fabu?a prod. Kirus, bas: Czarny/HiFi6 Uzale?nienieprod. Bojar, bas: Czarny/HiFi7 Polski tematfeat. Insert, Pejot, prod. Bojar, bas: Czarny/HiFi8 Silniprod. Bojar, bas: Czarny/HiFi9 Chcemy wygra?feat. Pyskaty, Ero, prod. $wir10 Hip hop zmieni? moje ?yciefeat. Gedz, prod. $wir11 Ci?gle marzefeat. Insert, Karolina Kurzyd?o, prod. Bojar12 La,la,lafeat. Rudy MRW, prod. $wir13 Brak kontrolifeat. WdoS, prod. Even14 Bonus: Insert - jeszcze z tego nie wyros?emprod. $wir15 Bonus: Mensentis - Styl ?yciaprod. Nolte16 Bonus: Temek - Przed siebiefeat. M?odziak, Dj. Smak prod. GooferSprawd? r?wnie?:

Написал: mrskalpe 12 января 2016 09:59
nie ma lepszego rapera dla mnie !

Написал: dawidstm 12 января 2016 11:34
nutka od 4:10 to M?ody M - Brak kontroli

Написал: krolpopi 12 января 2016 12:45
Popielowi nie siada

Написал: kamo291 12 января 2016 14:33
Ale we?cie powe?cie jaki to kawa?ek : ?l?ska co? tam 11 .

Написал: proceder 12 января 2016 16:39
do cinek731.. to z kawalka co ci imponuje dzieciak

Написал: kamo291 12 января 2016 17:01
jak si? nazywa pierwsza piosenka . Pozdro z mlawy !!!!! Do cinek731: Co ci imponuje

Написал: marcin 13 января 2016 02:40
Ej..."Cycy Dupy Usta D?onie "... Z jakiej To Nutyy?. ;D ZajeBiesTee! ..PozdRo Z ?odziii.!:D

Написал: kacperpa 13 января 2016 03:29
do adrian 15.. mlody & wdos - brak kontroli

Написал: adiran15 13 января 2016 20:43
4:10 co to za nutka podajecie !!

Написал: majkelwa 14 января 2016 00:09
nie widze jakos nic ciekawego w nim ale niech sie uczy!!

Написал: kruszonn 14 января 2016 05:12
a on wydal 4 plyty w 2 skladach od 2001rok temu dobrze odbrano jego solowke ta plyta jest naprawde dobra wiec co w tym zlego ze jest na legalu

Написал: donpasti 14 января 2016 09:47
No Tylko,?e on zaczyna? od 02 i tego samego roku wyda? p?yte ale nielegal. A ten Co jeszcze chce aby kto? to mu kupi? ha

Написал: kruszonn 14 января 2016 10:02
ladny debiut 7 lat temu

Написал: donpasti 14 января 2016 23:17
No tylko,?e Gural jest w bran?y HH od 95 a Mes od 2002. Chyba jest r??nica?? no ty te? masz zajebiste poj?cie o rapie pozazdro?ci?.

Написал: dzzzasta 15 января 2016 00:56
Bardzo dobra p?yta

Написал: pan 15 января 2016 01:21
Gural to rocznik 1980, a mes '82. A ty kolo poj?cie o rapie masz...umowne :]

Написал: donpasti 15 января 2016 06:54
`Co to qrwa jest? ja si? trzymam starego rocznika DGE itp. a z debiut?w to tylko Mes ucz si? od niego,i nie ingeruj w legalach narazie.

Написал: ztjnamia 15 января 2016 07:53
brak kontrli, jest na plycie

Написал: mrpemo19 15 января 2016 10:53
doklanie to sie zaczyna 4:10 :P jak sie zwie ten tack ? bo na plycie go nei ma ;/

Написал: mrpemo19 15 января 2016 12:00
ostatnia nuta jak sie nazywa 4:40 mniej wiecej sie zaczyna ? :>

Написал: mthw00 15 января 2016 13:39
Kaszpir spoko bit:) Radonis, Kirus przekozatzkie brzmienie w czw?rce i pi?tce :)))) yoo

Написал: kziop 15 января 2016 14:16
jak sie nazywa ta ostatnia piosenka ?

Написал: koniara1 15 января 2016 17:04
Kawa?ek z Gedziul? meega : DD

Написал: grigimc 15 января 2016 20:55
PRZEKOT czekam na klyp do "logiki betonu" :)

Написал: mthw00 15 января 2016 23:27
Nie daj Bo?e Ziomek, nie bierz z tego przyk?adu ja zagubi?em dusze ale mam ?eb na karku wiesz co mi imponuje? Jak pomagasz bratu...